6 השיאים הבלתי ניתנים לשבירה של ג'יימס, המטרה הבאה בהיסטוריה

- Jul 07, 2020-

75f4-iwasyeh6742535

ב- 7 ביולי, שומרים הקליפרס על שאמט קורון-וירוס החדשה היה חיובי. בנוסף, להיט שחקן שלישי נבדק חיובי, בנוסף לשחקן צוות ההיט אישר גם את הכתר החדש. בנוסף, הנתונים ב -5 ביולי הראו כי היו יותר מ- 2.83 מיליון מקרים של דלקת ריאות כלילית חדשה בארצות הברית. פלורידה היא המדינה המושפעת ביותר. פלורידה אישרה פריצת דרך של 10,000 מקרים ביום בודד לפני מספר ימים. לקראת רבע הגמר, כוכב ה- NBA, בארקלי, אינו אופטימי. הוא אמר:" אני לא חושב' אני לא חושב שיש לנו סיכוי להשלים את המחזור מחדש," אמר בארקלי.&ציטוט; זה יפגע באנשים רבים. הם יאבדו את מקום עבודתם וישפיעו על העתיד. ברור שפלורידה עכשיו מלאה. המקום הגרוע ביותר בעולם, נתנו 22 קבוצות ללכת לשם, כמו גם WNBA, MLS (אמריקן ליגת הכדורגל הגדול). אני לא יודע איך אנו מתמידים במשך 3 חודשים, ההסתברות שנשאר 3 חודשים בלי לפרוץ, אני חושב שאי אפשר.


זה היה גם ב -2 ביולי שהלייקרס החתימו את ג'יי.אר סמית 'לאחר שברדלי נסוג מההרכב מחדש. התוספת של סמית 'אפשרה ללייקרס לשמור על התחרותיות המקורית שלהם. ב -29 ביוני, על פי ה- ESPN' הדמיה מחודשת של מדד כוח הלחימה של BPI, המילווקי באקס זכו ב -42.5%, הלוס אנג'לס לייקרס 19.9%, טורונטו ראפטורס 9.3%, בוסטון סלטיקס 7.8%, וה- לייקרס. מתחילת ההשעיה, הסיכוי של 50% לזכות באליפות ירד. עם זאת, השחקן הראשי של הקבוצה&# 39, נונג מיי, אמר בראיון כי הלייקרס' הסיכוי לזכות באליפות צריך להיות גדול יותר לאחר השעיה ממושכת.


בין אם זה האח נונגמי או ג'יימס בהחלט, הוא לא הפסיק את אימוניו מאז תחילת מגפת הכתר החדשה. כפי שהוזכר במאמר הקודם, ג'יימס בן ה -36 צריך לקוות להעלות שוב כמה שיותר מהר. עבור שחקנים צעירים אחרים הוא יכול לחכות או אפילו לוותר על החזרת מחדש, אבל עבור הוותיק שלא מחכה לי, הריץ 'מחדש הוא בהחלט הבחירה הראשונה. גם אם ג'יימס שמר על מידה גבוהה של משמעת עצמית, גם אם מצבו הגופני עדיין מצוין, אבל אתה יכול' לא לברוח מההרס של שנים, כמה אנרגיה שג'יימס יכול לשחק היא שאלה ראויה מאוד. בנוגע לתמונות האימונים האחרונות של ג'יימס שהונפקו על ידי הלייקרס באופן רשמי לראות את מצבו זה עדיין טוב.

8d3b-iwasyeh6744154

השיא הטוב ביותר הוא שג'יימס שמר על שיא של לפחות 25 נקודות למשחק ב -15 עונות. ג'יימס אינו המבקש נפץ של הארדן' טוב לב, אלא ג'יימס' יכולת הפלט למשחק יציבה. החלק המפחיד ביותר בתקליט זה הוא הרציף. גם אם שחקנים אחרים' יכולת הניקוד מתפוצצת, אסור שכמה מפציעות באמצע העונה ישפיעו על הניקוד הממוצע לאורך כל העונה. גם אם יש שחקנים שלאחר הגל עדיין בעלי יכולת ניקוד מתפרצת, יש להם בעיה זו לשמור על בריאותם לאורך זמן ללא ג'יימס.

אבל אפילו יותר מפחיד מהתקליטים האלה הוא שג'יימס עשוי להיות באותו במה כמו בנו שלו. נכון לעכשיו, בראוני הוא סטודנט חדש. אם זה ילך כשורה, טיוטת בראוני של 2023 תיכנס ל- NBA. עם הכושר הגופני של ג'יימס&# 39, הוא ישחק שלוש עונות נוספות. זה לא בלתי אפשרי, כלומר, ג'יימס עלול לשבור את שני שיאי הדמעות והרוחות בעוד 3 או 4 שנים: להפוך למלך המבקיע ההיסטורי של NBA + האב והבן NBA באותו במה.