נאמר שמשכורת ה- NBA גבוהה, מה יכול ההכנסה המינימלית של ה- NBA לחיות בארצות הברית?

- Jul 10, 2020-

כמשחק הכדורסל המצטיין העולמי של ה-&# 39, ל- NBA יש מידה גבוהה מאוד של מסחור, ושחקנים בעלי יכולת יכולים לקצור כאן תהילה וכסף. מאז שה- NBA הציגה חוזה שידור חדש, שכרם של שחקנים עלה באופן דרמטי. כל עוד הם יכולים לשחק בערך 20-10 נתונים, הם בעצם יכולים לקבל משכורת שנתית של 10 מיליון דולר. בהשוואה לליגות כדורסל אחרות בעולם, ה- NBA הוא באמת מקום קדוש לכל הספורטאים. נאמר שמשכורת ה- NBA גבוהה, מה יכול הכנסה המינימום של ה- NBA' בארצות הברית?


הכנסות NBA :

5e66-iwasyei7915173

עבור האוהדים, הם שמים לב יותר לכוכבים שחיים בצמרת הליגה. הם יכולים בקלות להרוויח משכורת שנתית של 10 מיליון יואן בכל שנה. כאשר הם ממירים יותר מ -10 מיליון דולר לארה"ב לבי"ן, יש להם כמעט 100 מיליון יואן. אני יכול לדמיין את חיי הכוכבים. איזה מותרות. התוצאה של זה היא לתת לאוהדים אשליה, כאילו כל שחקני ה- NBA יקרים.

עם זאת, העובדות מאוד אכזריות. כמה שחקנים רבי עוצמה, או שחקנים פוטנציאליים שטרם הגיעו לרמת הביצועים, מקבלים לעיתים קרובות חוזה ערבות טוב שיכול להיות בעל משכורת שנתית של יותר ממיליון. זה מיועד לאנשים רגילים. זו גם הכנסה טובה, אחרי הכל, ההכנסה השנתית של כמה מיליוני יואן היא גם רודן מקומי בסין.

9b49-iwasyei7915271

אפילו גרוע יותר מהשחקנים האלה, הם יכולים להשיג רק מאות אלפי דולרים בחוזים לא מובטחים, שיכולים רק לשמור על חיים והוצאות תקינים. חמור מכך, הם יכולים רק לחתום על חוזה דו כיווני עם מאה אלף משכורת שנתית בלבד, ולהתמודד עם הסיכון של פיטורים בכל עת.

עבור שחקני NBA ההוצאות שלהם אינן פשוטות כמו שאוהדים חושבים. מצד אחד הכנסותיהם חייבות במס. לעומת זאת, כספורטאי, הם זקוקים להרבה כסף בכדי לתחזק את גופם. איכותי, אם אתה רוצה לשפר את כוחך, עליך לבזבז כסף כדי לשכור מאמן מקצועי לאימונים. אלה לא הוצאות קטנות. החיים של שחקני NBA רבים בתחתית ה- NBA קשים מאוד. תופעת השאריות והמשרות החלקיות היא שכל שחקני ה- NBA קיימים.