6 שחקנים גדולים עם פחות מ 8.3% מראה דרגה שנייה במזרח, לא לאונרד?

- Jul 06, 2020-

                    news-aHR0cDovL2luZXdzLmd0aW1nLmNvbS9uZXdzYXBwX21hdGNoLzAvMTIwNDQ0MjIzMTYvMA

, אלוף ההגנה טורונטו ראפטורס העונה גרמה לאנשים לדאוג לגבי הסיכויים שלהם במהלך העונה. הסיבה לכך היא כי המנהיג שלהם בעונה שעברה, Kawhi ליאונרד, הכריז על הכישרון ללוס אנג ' לס קליפרס במהלך העונה.


כתוצאה מכך, השוק של הראפטורים נפל כל הדרך, ואפילו כמה מומחים מאמינים כי הם לא יכולים להיכנס לפלייאוף בעונה זו, שלא לדבר על לעשות גלים בפלייאוף בניסיון להגן על התואר שלהם.


אבל עכשיו, נראה שהעובדות נותנות. למומחים האלה סטירה בפנים טורונטו ראפטורים מדורגים כרגע בשני במזרח עם שיא 46-18. מאחוריהם נמצאים הסלטיקס, ה-76. וצוותי החימום העליונים במזרח באופן בלתי צפוי, השיא של הראפטורים טוב יותר מהקליפרס, שאף אחד לא יכול לדמיין לפני תחילת העונה.

                           news-aHR0cDovL2luZXdzLmd0aW1nLmNvbS9uZXdzYXBwX21hdGNoLzAvMTIwNDQ0MjIzMTcvMA

וכל זה שיחק עם הצוות מלא פציעות: עד כה העונה, הראפטורים שיחקו 64 העונה רגיל משחקים, Siakam שיחק 53 משחקים, קייל לאורי שיחק 52 משחקים, Ibaka קעה שיחק 50 משחקים, ואן פליט שיחק 48 משחקים, פאוול שיחק 44 משחקים ו מארק Gasol שיחק 36 משחקים. אנשים לא יכולים שלא לאנחות, איזה סוג של כוח לחימה הראפטורים בצורה בריאה יכול להתפרץ.


. למרבה המזל, הסצינה הזאת מגיעה לפי דיווחי התקשורת בארה ב, הראפטורים הנוכחיים החלימו מפציעות. הראפטורים יתחילו לרוץ לפלייאוף. עם גישה בריאה


בעונה שעברה, המעריצים חשבו שזה היה. לאונרד שהביא את הצוות הזה לרמה מצויינת בעונה זו שחקני הראפטורים האחרים בלעו נשימה, וכעת הם הוכיחו לבסוף שאפילו ללא לאונרד, הכוח שלהם מספיק גם כדי להפוך את הראפטורים לכוח העליון במזרח.

                               news-aHR0cDovL2luZXdzLmd0aW1nLmNvbS9uZXdzYXBwX21hdGNoLzAvMTIwNDQ0MjIzMjAvMA

פאוול כמעט הכפילה, בממוצע הבקיע מ 8.6 נקודות העונה האחרונה כדי 16.4 נקודות העונה, שיעור הירי הכולל הגיעו 50.4%, הוא יכול גם להכות 2.1 עם שלוש נקודות הירי קצב גבוה ככל 39.8% לעשות 3-מצביע.


אם הראפטורים יכולים ללכת רחוק יותר בפלייאוף מאשר קליפרס העונה, או אפילו להגן על הכותרים שלהם בהצלחה, אז זה יהיה סיפור השראה. ! תנו לנו לחכות לפלייאוף